16 Dekoratif Yatak Başı Kitaplık Önerisi

Sıradan bir kitaplığın yatak odanızda farklılık yaratabileceği hiç aklınıza gelmiş miydi? Bugün yazımızda yatak odasında dekoratif bir görünüm sağlayan kitaplıkların yatak başı olarak kullanıldığında büyük farklılıklar yaratabileceğine şahitlik edeceğiz. Kitap sevenlerin çok hoşuna gideceğini düşündüğümüz dekoratif yatak başı fikirleri, farklı ve yaratıcı bir yatak odası dekorasyonu adına size ilham verecek güzelliğe ve şıklığa sahipler.

Yatak odasında size özel ve benzersiz bir tarz arayışı içerisinde iseniz sıradan kitaplıkları dekorasyona dahil ederek büyük değişimi ve aradığınız farklılığı rahatça bulabilirsiniz. Yatak başlığı olarak kitaplık kullanımı mekana farklılık ve yaratıcılık eklerken aynı zamanda extra depolama alanları ile daha kişisel ve özel bir tarz yakalayabilirsiniz. Yatak odanızda yer vermek istediğiniz dekoratif aksesuarları, yanı başınızdan ayırmadığınız kitapları ve diğer objeleriniz için harika bir sergileme aracı olarak dekoratif kitaplıklar çok yaratıcı bir fikir. Yatak başında kitaplık görünümü ilk bakışta mekana kattığı farklılık ve tarzı ile oldukça dikkat çekici bir düzenleme fikri. Yatak arkası bölümü en akıllıca kullanmanın yollarından biri olan Yatak Başı Kitaplık fikirleri ile tarzınıza ve zevkinize hitap eden çok özel bir yatak odası dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Yatak Odasında Farklılık Yaratın !

Genel olarak yatak odalarına baktığımızda alıştığımız klasik yada modern tarzları ile yatak başı modelleri dekorasyona çok fazla bir farklılık katamıyorlar. Ancak daha düzenli, olması gereken bir yatak odası izlenimi için kullanılan yatak başları için farklı alternatif ve yaratıcı fikirler ile özel ve yaratıcı dekorasyonlar ortaya çıkabilir. Kitaplıkları yatak başı olarak kullanarak hem görünüm hemde kullanım açısından son derece işlevsel bir tarz elde edebilirsiniz. Üstelik bu düzenleme için çok özel yada farklı bir kitaplığa ihtiyacınız yok..

Sıradan görünümlü, basit bir kitaplık bile yatak odanıza çok farklı bir hava katabilir. Bu anlamda galerimizde sizler için seçtiğimiz Yatak Başı Kitaplık modelleri size farklı fikirler verecektir. Kitaplıkların en yada boy oranlarının bu ufak düzenleme için pek önemi yok, ister kısa ve geniş, ister yüksek ve dar kitaplıklar kullanın yatak odasında farklılık yaratacağınız kesin bir gerçek.

Dekoratif Yatak Başı Kitaplık Fikirleri

Yatak odasında kitaplıkları yatak başı olarak kullanmanın bir çok farklı yolu var, ister duvara dayalı şekilde, ister odayı ikiye bölecek şekilde yada yatak arkasını komple boydan boya özel yapım bir kitaplık ile dekore edebilirsiniz. Şık ve özel bir tarz istiyorsanız aşağıdaki yatak başı kitaplık fikri oldukça yaratıcı  ve dekoratif bir görünüm yaratıyor. Bu size ilham verebilecek bir fikir olabilir. Yatak başında kullanılan kısa ve standart yatak başlığındaki ebatlara sahip ahşap kitaplık mekanı ikiye bölecek şekilde konumlandırılmış. Ayrıca ahşap sıcaklığını mekana başarılı şekilde yansıtan bu basit kitaplık son derece şık ve özel bir görünüm yaratmış.

Yatak arkasında kullanacağınız kitaplık en olarak  yeteri kadar geniş değilse tıpkı klasik yatak başlıklarında olduğu sağına ve soluna extra dekoratif sehpa yada komodin tarzı mobilyalar ile birleştirerek kullanışlı ve dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kitaplığı duvara dayamak zorunda değilsiniz, aşağıda yer alan örnekte olduğu için duvardan bir kaç metre aralık bırakarak yatağınızı konumlandırabilirsiniz. Bu şekilde kitaplık arasında oluşan bölüm için farklı fikirleriniz olabilir. İster giyinme bölümü olarak ister askılık olarak değerlendirebilirsiniz.

Galerimizde sizler için seçtiğimiz Kitaplıklar ile yaratıcı yatak odası dekorasyon fikirleri size ilham verecektir, daha özel ve farklı bir tarza sahip olabileceğiniz 16 Dekoratif Yatak Başı Kitaplık fikirleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / 16 Dekoratif Yatak Başı Kitaplık Önerisi

2 Comments

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.