Zarif Çiçek Desenli Duvar Kağıtları

Eviniz için köklü değişimler yapmak istiyorsanız ve görsel açıdan daha zarif ve enerji dolu bir tarz arıyorsanız içinizi ısıtacak en zarif çiçek desenli duvar kağıtları ile istediğiniz etkiyi kolayca yansıtabilirsiniz. Günümüz popüler iç mekan dekorasyonlarında görselliği arttırmak ve mobilya tarzları ile uyumlu bir görünüm açısından duvar dekorasyonu oldukça önemli. Duvarda tercih edilen desenli duvar kağıdı modelleri evin genel havasını büyük ölçüde etkiliyor, farklı zevklere ve tarzlara hitap eden yüzlerce farklı model bulunması son yıllarda duvar kağıdı kullanımını büyük ölçüde arttırmış durumda.

İster klasik yada modern iç mekanlarda farklı renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra, gelişen üretim teknolojileri sayesinde bir çok farklı özelliğe kavuşan dekoratif duvar kağıtları günümüz dekorasyon anlayışında önemli bir yere sahip. Kaliteli ve evin genel dekorasyon tarzına uyumlu bir duvar kağıdı mekanın görselliğini arttırır aynı zamanda farklılık yaratabilirsiniz. Yazımızda bugün çiçek desenli duvar kağıdı modelleri ile dekore edilmiş mekanlardan ve çiçeklerin dekorasyona kattığı etkilerden bahsetmek istiyoruz.

Çiçek desenleri moda sektörü dahil olmak üzere sıkça kullanılır, çiçek desenlerinin yaşam alanlarında tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri mekana kattığı enerji ve paha biçilmez ferahlık hissidir. Renkli çiçeklerin yarattığı hava ve rahatlığı evinde görmek isteyenler için son yıllarda pastel renk tonlarına sahip, yumuşak renk geçişlerine sahip birbirinden güzel ve dekoratif çiçek desenli duvar kağıtları oldukça ilgi görüyorlar.

Klasik dekorasyon sevenlerin tercih ettiği ve ülkemizde oldukça popüler dekorasyon tarzları arasında yer alan Country tarzı iç mekanlar için çiçek desenleri vazgeçilmez detaylar olarak karşımıza çıkar. Pastel renklerin rahatlatıcı etkisine sahip huzur veren çiçek desenlerine sahip duvar kağıtları en çok Country tarzına yakışıyor diyebiliriz bu anlamda.

İlginizi Çekebilir : İlham Verici Ağaç Temalı Duvar Dekor Fikirleri

Çiçek desenli duvar kağıtları her yaşam alanına basit şekilde tarz kazandırabilir, psikolojik olarak bakıldığında ruhu dinlendiren ve huzur veren bir etkiye sahip olduğundan başta oturma odaları olmak üzere, yatak odası, misafir odası, antre yada çocuk odasında rahatlıkla kullanabilir özelliğe sahipler. Eviniz için sizde kaliteli ve zarif çiçek desenli duvar kağıdı modelleri arıyorsanız size özellikle English Home ve Laura Ashley gibi markaların tasarımlarını önerebiliriz. Bu iki markanın duvar kağıtlarında aradığınız estetiği ve zarifliği fazlasıyla yaşayabilirsiniz.

Evinizi yenilemenin, yeni bir tarz katmanın en etkili yollarından biri olan duvar kağıtları arasında romantik ve zarif etkisiyle masalsı iç mekanlar yaratabileceğiniz en güzel 2016 çiçek resimli duvar kağıtları galerimizde sizlere ilham vermek için hazır. Duvar kağıtlarını incelerken sadece desenlerine değil, renk geçişlerine, yaşam alanına kattığı görsel boyutuna dikkat etmelisiniz. Galerimizde ayrıca çiçek desenli duvar kağıtlarının tercih edildiği mekanda tercih edilen mobilyalara ve aksesuarlara mutlaka göz gezdirmenizi öneriyoruz.

FOTO GALERİ / Zarif Çiçek Desenli Duvar Kağıtları

İlginizi Çekebilir : Silinebilir Taş Desenli Duvar Kağıtları 2016 başlıklı makalemizde beyaz taş desenli, dekoratif duvar kağıtları ve duvar kağıdı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


2 Comments

  • […] kadın modasında sürdürdüğü popülerlik ev dekorasyonu içinde aynı şekilde devam ediyor. Çiçekli duvar kağıtları, çiçek desenli koltuk takımları, dekoratif tablolar ve aksesuarlar ve evin genel tekstil […]

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.