Yeni Ladin Mobilya Koltuk Takımları 2017

Ladin Mobilya ve Koltuk Takımı Modelleri 2016 – 2017

Son dönemde isminden sıkça bahsettiren marka Ladin Mobilya, 1986 yılında yola çıkan ve günümüze kadar emin ve sağlam adımlarla kendini geliştiren bir marka olarak oldukça dikkat çekiyor. Konforu ve şıklığı bir araya getiren ve kendine has özel tarzı ile yola çıkan Ladin Mobilya, evinini yenilemek isteyenler ve yeni evlenecekler için birbirinden şık tasarımları ile her tarza ve bütçeye hitap edebiliyor. Yazımızda sizlerle bugün 2017 Ladin Mobilya koltuk takımları hakkında kısa bilgiler vermek istiyoruz..

Stil Sahibi Ladin Mobilya Koltuk Takımları 2017

Renkli ve bol seçeneğe sahip bir koleksiyona sahip olan markanın  2016 – 2017 koltuk takımları canlı ve ilgi çekici renkleri ile farklılık yaratıyor. Geniş ürün yelpazesi ile farklı zevklere ve beğenilere hitap edebilen marka Ladin Mobilya, konforlu ve şık koltuk takımları arayanlar için birbirinden şık çözümler sunuyor.. Ladin mobilya 2016 – 2017 koltuk takımları arasında salona enerji katan sarılar, çekici mavi tonları, zarif ve romantik etki yaratan pembe tonları ve çok özel desen seçenekleri ile kullanışlı ve şık koltuk takımı modelleri yer alıyor. Koleksiyon ilk izlenim olarak oldukça enerjik ve estetik bir tarza sahip, bunu hemen yansıtabiliyor tasarımlar..Farklı tasarımlar, farklı özellikler..

Onlarca farklı tasarım koltuk takımları yine farklı özeliklere sahipler, her bir tasarımın kendine has özellikleri ve tarzı bulunuyor. Marka aynı zamanda bu tasarımların yurt dışı ihracatını yapıyor, bu anlamda Ortadoğu ve Avrupa pazarlarında Ladin Mobilya tanıdık bir marka diyebiliriz. Markanın üretim tesisi Kayseri’de bulunuyor,  43.000 m² açık 25.000 m² kapalı alana sahip üretim tesislerinde koltuk, kanepe,yatak,baza ve panel mobilya üretimi gerçekleştiriyor..

Galerimizde seçtiğimiz 2017 ladin mobilya koltuk takımları arasından seçtiğimiz tasarımları beğeneceğinizi düşünüyoruz.

FOTO GALERİ / Yeni Ladin Mobilya Koltuk Takımları 2017
ladin mobilya prizma koltuk takımı 2015 - 2016

ladin mobilya prizma koltuk takımı 2015 – 2016

İlginizi Çekebilir : Bellona 2017 Yatak Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde bellona, yatak odası ve yatak odası takımları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.