Ufak Detaylar : Dekoratif Kapı ve Duvar Süsleri

Evinizin tarzına uygun ufak detaylar ile dekorasyonu görsel açıdan daha zengin ve renkli hale getirebilirsiniz , bazen ufak detaylar büyük farklılık yaratabilir.. Evinize eğlenceli şekilde renk katabileceğiniz dekoratif kapı ve duvar süsleri ile evinizi görsel açıdan zenginleştirebilirsiniz. Duvara yada kapılara asabileceğiniz dekoratif süsleri evinize renk katan dekoratif detaylar olarak düşünebilirsiniz. Özellikle çocuk odalarında sıkça tercih edilen kapı süsleri ile çocuk odasına eğlenceli bir giriş yapabilirsiniz , aynı zamanda çocuk odasının ruhuna hitap eden sevimli ve eğlenceli yüzlerce farklı dekoratif kapı süsü modellerini hemen her yerde rahatlıkla çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Dış kapılar için merhaba yazılı dekoratif kapı süsleri aynı zamanda evinize ne derece değer verdiğinizi ve detaylara dikkat ettiğinizi gösteren ufak detaylar arasında yer alır. Özellikle dış kapı süsleri arasında sıkça tercih edilenler arasında çiçekli yada düz çelenkler yer alıyor , daha çok yılbaşı günlerinde karşımıza çıkan kapı çelenkleri günümüzde artık sıkça tercih edilen kalıcı detaylar arasında yer alıyorlar.Alternatif olarak yine kapı süsü modelleri arasında farklı formlarda nazarlıklar yine en fazla tercih edilen aksesuar modelleri arasında yer alıyorlar. Çelenk kapı süsleri , nazar askıları ve hoş geldin kapı süsleri ile giriş için şık ve renkli detaylar düşünebilirsiniz.

Dekoratif duvar süsleri ise daha fazla model ve seçeneğe sahipler , evinizin genel dekorasyona tarzına uygun dekoratif duvar süsleri seçerek dekorasyonda detaylara önem verdiğinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Örnek olarak klasik duvar süsleri arasında renk renk melek heykelleri, rengarenk kelebekler, farklı renklerde kuş figürleri , nazarlık tasarımları ve son yıllarda oldukça ilgi gören modern baykuş duvar süsleri evinize renk ve hareket kazandıracak aksesuarlar arasında yer alıyorlar.

Yazımızda seçtiğimiz dekoratif kapı ve duvar süsleri size ilham verebilir , hemen her yaşam alanınıza şık ve modern detaylar eklemeniz için size fikir verecekler..

FOTO GALERİ / Ufak Detaylar : Dekoratif Kapı ve Duvar Süsleri

İlginizi Çekebilir : Duvar Dekorasyonu : Çiçek Desenli Ahşap Tablolar başlıklı makalemizde ahşap tablolar, çiçekli ahşap tablo ve çiçekli ahşap tablolar hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.