Salonda aynanın yerine karar veremedim

Merhaba Aslı hanım, öncelikle güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Sorunuza gelecek olursak yatay bir aynanın salonda en çok yakışacağı yer yemek takımının olduğu kısımdır. Bu kısımda büyük aynalar alanın daha zengin ve ihtişamlı görünmesini sağlayacaktır, konsol, dresuar gibi şık parçalar ile harika bir uyum sağlayabilirsiniz.

Salonunuz yeterli büyüklüğe sahip ise yemek bölümünde, eğer küçük bir salona sahipseniz oturma grubunuzun hemen arkasındaki duvarda kullanabilirsiniz, özellikle küçük alanları büyük göstermenin püf noktası aynalardır. Kullanım alanı neresi olursa olsun mekana derinlik kazandırır ve şık bir görüntü verir.

İlginizi Çekebilir : Yatak odam çok küçük nasıl bir yerleşim önerirsiniz? başlıklı makalemizde küçük yatak odası, yatak odası ve yatak odası dekorasyonu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Web Tasarım