15 FOTOĞRAF

Modern Aynalı Takı ve Aksesuar Dolapları

Kaybolan küpeleriniz, birbirine karışan kolyeleriniz, her zaman bulmakta zorlandığınız yüzükleriniz artık problem olmaktan çıkıyor… Dekoratif aynalı takı dolapları ile artık tüm aksesuarlar tek bir yerde..

Dekorasyon trendleri arasında son dönemde özellikle yatak odasına düzen ve depolama çözümleri sunan dekoratif aynalı takı ve aksesuar dolapları büyük ilgi gören tasarımlar arasındalar. Kadınların büyük ilgi gösterdiği ve severek kullandığı takı dolapları hem yatak odası dekorasyonuna dekoratif ve şık bir hava kazandırıyor hemde makyaj malzemeleri dahil olmak üzere tüm takılar ve aksesuarlar tek bir yerde düzenli olarak muhafaza edilebiliyor.

Takı ve aksesuar dolapları aynı zamanda boy aynası görevi gördüğünden dolayı hazırlanırken zamandan kazanmanıza imkan sağlıyor. Aynalı takı dolapları aslında geçmiş yıllardan beri kadınların yatak odalarından eksik olmayan dekoratif ve düzen sağlayan tasarımlardır, ülkemizde ise son yıllarda popüler hale gelmeye başladılar ve büyük ilgi gördüler. Bu kadar ilgi görmesinden sonra takı dolapları bir çok markanın kendi tarzı ve yorumu ile farklı modeller ile karşımıza çıkmaya başladılar, ancak genel olarak özellikler hemen hemen aynı. Görsel olarak baktığımızda klasik country tarzı takı dolapları ve daha modern çizgilere sahip aynı zamanda canlı renkler kullanılan zarif tasarımlar bulunuyor.

Hem tarzı ile hemde kullanım kolaylığı sağlaması dekorasyon açısından büyük avantaj sağlıyor, kolay kaybolabilen küpe,kolye ve diğer küçük takı ve mücevherler içinde mükemmel şekilde depolama imkanı sağlıyor olması bu tasarımların ilgi görmesindeki en büyük etken. Yatak odasının tarzına uygun tasarım ve renkler ile mekana şık ve zarif bir hava kazandıracak dekoratif bir görünüme sahipler.

Yaşam alanlarında düzeni sağlayan dekoratif tasarımlara olan ilgi özellikle son yıllarda bir hayli arttı, özellikle büyük şehirde oturanlar evde her köşeyi en akıllı şekilde kullanmak zorundalar, malum apartman daireleri belli bir büyüklüğe sahip ve her boş alan çok değerli. Yatak odasında kalabalık yaratan kişisel eşyaların ortadan kalkması daha düzenli ve rahat hareket imkanı sağlayan bir yatak odası dekorasyonu demek, bu anlamda aksesuar ve takı dolabı modelleri gördüğü ilgiyi sonuna kadar hak ediyor diyebiliriz.

Kadınların elinin altında olması gereken hemen her gün kullandıkları küpeler, kolyeler, yüzükler, gözlük ve makyaj malzemeleri ve parfüm ve diğer kişisel ürünleri bir araya getiren 2016 aynalı takı dolapları bu sayede hızlı ulaşmanız gereken tüm aksesuarlara kolay erişim imkanı sağlıyor. Tasarımdan bahsedecek olursak, boy aynası olarak kullanabileceğiniz aynalı kapaklar yatak odasında büyük kolaylık sağlıyor, hemen hemen tüm 2016 takı ve aksesuar dolaplarında kadife iç kaplaması bulunuyor ve bu sayede tüm tasarımlar çizilmeye karşı korunmuş oluyor.

İç kısımda çok sayıda küpe askıları, kolye askıları, yüzük cepleri, gözlük ve saat cepleri, şal ve fular askıları ve diğer kişisel ürünler için raflar yer alıyor. Bazı aksesuar ve takı dolaplarında iç kısımda dekoratif çekmecelerde yer alabiliyor. Tasarımların çoğu kilit sistemine sahip. 2017 Takı Ve Aksesuar Dolabı Modelleri olumsuz tüm koşullar göz önünde bulundurularak, evinizin her köşesine özellikle banyo gibi nemli alanlarda bile, rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteli malzemelerden üretiliyor.

Galerimizde birbirinden farklı tasarımlara sahip şık ve stil sahibi 2017 dekoratif takı ve aksesuar dolapları seçtik, seçtiğimiz tasarımların bir çoğuna kolayca ulaşmak mümkün.

FOTO GALERİ / Modern Aynalı Takı ve Aksesuar Dolapları

İlginizi Çekebilir : İstikbal 2016 Yatak Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2016 yatak odaları, istikbal ve istikbal mobilya hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.