11 FOTOĞRAF

İstikbal Mobilya Gardrop Modelleri 2017-2018

istikbal mobilya gardrop modelleri birçok ailenin kıyafet saklama ihtiyacını giderecek ve şıklığı ile de dekorasyon katkısı sunacak ürünlerden oluşur.

İstikbal yatak odası takımı içinde yer alan istikbal mobilya gardrop modelleri ile siz de odanıza şıklık katabilirsiniz. Dekoratif duruşunun yanında fonksiyonel kullanıma imkan veren raf sistemleri sayesinde istikbal gardrop modelleri birçok evin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

İstikbal mobilya gardrop modelleri için birbirinden farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle yatak odası ve genç odası takımları içinde yer alan farklı modelleri dilerseniz tek tek de satın alabilirsiniz. Ancak ihtiyacınız olan gardrop modeli için takım olarak satın alınan ürünlerin dekorasyon alanına pozitif katkısı oldukça yüksek olacaktır.

⇒Not : İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri hakkında araştırma yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan içeriğimizi inceleyebilirler. 

İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri

İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri 2018 ve Fiyatları

Bir yatak odası takımından neler beklersiniz Zarafetiyle büyüleyen bir tasarım anlayışı mı Sizi sizden çok düşünerek detaylara inen konfor mu İşlevselliği ile sunduğu...

Altı Kapılı Gardrop Modeli

Altı Kapılı Gardrop Modeli

Yatak odaları için tasarlanmış istikbal mobilya gardrop modelleri arasında kapak sayısına göre bir sınıflandırma yapmak mümkündür. Geniş yatak odalarına hitap eden altı kapaklı gardrop modellerinin yanında daha dar mekanlar için beş kapaklı gardrop modelleri de vardır. Bu modellerin kapak sayısı aynı zamanda iç hacmin genişliğini de doğru orantılı olarak belirlemektedir. Tercih yapmadan önce gardrobu konumlandıracağınız alanın ölçüsü ile gardrop ölçüsünü kıyaslamanızı tavsiye ediyoruz.

Beş Kapaklı Gardrop

Beş Kapaklı Gardrop

İstikbal mobilya gardrop modelleri arasında kapakların nitelikleri de önemli bir tercih ölçütüdür. Modern yatak odalarında genellikle sürgülü kapaklar kullanılmaktadır. Bu kapakların alan daraltmayan özelliğe sahip olması sebebiyle oldukça kullanışlı olduğunu belirtmek isteriz. Klasik menteşeli kapakların ise isteğe ve oda dizaynına göre kullanılabileceğini de ifade edelim.

 

İstikbal mobilya gardrop modelleri arasında Rustik yatak odası takımına ait gardrop, oldukça kullanışlı iç hacme sahiptir. Bu kullanışlılık gardrobun sürgülü kapaklı olması ile de ilgilidir. Temelde üç ana bölüm halinde düşünülmüş gardrop hacmi için iki bölümün farklı kişilerin kullanımına hitap edecek şekilde düzenlenmiş olduğunu görüyoruz. Bu bölümlerde simetrik bir şekilde konumlandırışmış askılıklar ve askılık altının değerlendirilebileceği alanlar vardır. Ayrıca askılık üstündeki tek raflı geniş alan da kişisel eşyaların ya da pike takımlarının saklanması için oldukça avantajlı bir alan oluşturmaktadır. Üçüncü gardrop bölümü ise iki kanatta yer alan alanın ortasındaki dört raflı kısımdır. Bu alandaki raflar sayesinde kazaklar, gömlekler, çamaşırlar oldukça düzenli bir şekilde saklanabilir.

Rustik Yatak Odası Gardrop İçi

Rustik Yatak Odası Gardrop İçi

pastel tonları ile ferah ikea yatak odası

İKEA : İlham verici 8 Farklı Yatak Odası Fikirleri

Yatak odaları evin diğer bölümlerine göre daha fazla kişisel ve özel detayın yer aldığı alanlar, yeni günü karşıladığımız bu özel alanların gerek renk seçimleri...

Birbirinde Şık İstikbal Mobilya Gardrop Modelleri

Gusto gardrop modeli de İstikbal mobilya gardrop modelleri arasındaki yeni ürün kategorisinde bulunmaktadır. Bu gardrop modelinde isterseniz beş kapaklı isterseniz altı kapaklı isterseniz de sürgülü kapaklı modellerinden birini seçebilirsiniz. Bu alternatiflerin dışında gardrop içinde kullanılan askı aydınlatması standart olarak sunulmaktadır. Askı aydınlatmasının LED ışıklar ile sağlanması kıyafet seçiminde size kolaylık sağlayacaktır.

Gusto Yatak Odası Gardrop Modeli

Gusto Yatak Odası Gardrop Modeli

Gusto gardrop modeli bol raflara sahiptir. Bu özelliği sayesinde size, kıyafetlerinizle ilgili birçok farklı düzenleme yapabilme şansı sağlamaktadır. Bu gardrop modelinde yüksek ayaklar kullanılmıştır. Temizliğin daha kolay yapıldığı yüksek ayaklı gardrop modelleri hanımların da sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Gusto gardrop modelinin üst ve alt kısımlarında yer alan figürleri de oldukça şık bir kullanım sağlamaktadır.

Her Tarza Uygun İpek Mobilya Yatak Odası Modelleri

İpek mobilya yatak odası modelleri arasında sizin de karakterinizi ve zevkinizi yansıtacak bir model mutlaka vardır Bu yazımızda sizlere en dikkat çekici İpek yatak odası...

Beyaz rengin hakimiyetini istiyorsanız İstikbal mobilya gardrop modelleri arasında yer alan baron gardrop modelini mutlaka değerlendirmelisiniz. Bol raf ve askılıkları ile fonksiyonelliği ön planda tutan bir anlayışla üretilmiş bu modelde, sadelik de dikkat çekici bir nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır. Baron gardrop modelinde dikkati çeken önemli bir detay da gardrop içinde elbiselerin depolanmasını sağlayan iç çekmeceli raflı bölmelerin de bulunuyor olmasıdır.

Zenit Yatak Odası Gardrop İçi

Zenit Yatak Odası Gardrop İçi

İstikbal mobilya gardrop modelleri sadece istikbal yatak odası takımları içindeki gardrop ünitelerini kapsamamaktadır. Bunların yanında genç odasındaki gardroplar da bu grupta değerlendirilebilir. Bu gardropların en belirgin özelliği daha az hacme sahip olmaları sebebiyle daha az alan işgal etmeleridir. Bu da kullanım pratikliği  ve geniş oda alanları anlamına gelmektedir.

FOTO GALERİ / İstikbal Mobilya Gardrop Modelleri 2017-2018

 

İlginizi Çekebilir : Dekoratif İdeal Modern ve Sade Çalışma Masası Detay başlıklı makalemizde çalışma masası, dekoratif masalar ve ev için ideal çalışma masaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.