12 FOTOĞRAF

İlham Verici Ağaç Temalı Duvar Dekor Fikirleri

Boş duvarlardan sıkılanlar için birbirinden yaratıcı ve dekoratif ağaç temalı duvar dekorasyon fikirleri

Evinize renk katmak ve birazda zevkinizi yansıtmak için dekoratif dekor fikirleri arıyorsanız boş duvarlara zarif ve doğal bir hava katan ağaç temalı duvar dekor fikirleri kesinlikle size  ilham kaynağı olacaktır. Boş duvarlara bakmaktan sıkılanlar için yapılabilecek en zarif ve doğal duvar dekorları arasında birbirinden güzel ağaçlar, dallar ve yapraklar evinize doğadan esintileri yansıtabilecek şık ve zarif düzenlemeler. Ağaç temalı duvar dekorasyonları yaşam alanlarına huzur veren bir tarza sahip, aynı zamanda dekorasyonda doğallıktan hoşlananlar için harika bir fikir bizce.

Duvarların boşluğunu dolduracak aynı zamanda evinize farklı bir hava ve renk katacak ağaç temalı dekor fikirleri arasında önünüzde bir çok farklı alternatif dekor fikri bulunuyor. Mesela gerçek dallar ile yapılan duvar dekorasyon fikirleri eve sıcak bir tarz kazandırır,  aynı zamanda bu tarz gerçek dallar ve ağaç parçaları ile yapılan dekorasyonların daha sanatsal ve çağdaş tarafı var.

Doğallığı ve şıklığı ile oldukça dikkat çeken dekoratif ağaç duvar dekorasyon örneği , gördüğünüz gibi modern iç mekanlarda rahatça kullanabilen bir tarza sahip. Ahşap merdivenleri tamamlayan dekoratif ağaç dekorları duvarlara zarif bir tarz katmasının yanında tamamlayıcı bir aksesuar görevi görüyor.

Ahşap sevenler için harika bir fikir olabilir ancak ağaç temalı dekorlar her tarz yaşam alanında kullanılabilir. Yatak odasında, çocuk odasında, salon yada antre gibi alanlar için boş duvarlara  hareket ve estetik katacak bir fikir. Gerçek dallar yada yapraklar yerine kullanabileceğiniz diğer ağaç temalı dekor fikirleri arasında dekoratif duvar kağıtları, yapışkanlı folyolar ve ağaç temalı duvar sticker modelleri alternatif seçenekler arasında.

Bu tarz uygulaması kolay olan ve tüm duvarı kaplayabilen ağaçların ve dalların yer aldığı dekoratif duvar kapmaları ile istediğiniz yaşam alanına doğal ve zarif bir tarz kazandırabilirsiniz. Son yıllarda kullanımı giderek artan dekoratif duvar sticker modelleri arasında bir çok farklı ağaç temalı tasarımı çok uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Duvarda yada mobilyalar üzerinde dileğiniz gibi uygulayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir : Yakacak Odunlar ile Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Çocuk odaları içinde oldukça sevimli ve dekoratif bir görünüm elde etmek için önünüzde yüzlerce çocuk odası duvar dekorasyon örneği bulunuyor, renk seçimlerinde kararsız kalıyorsanız galerimizde yer verdiğimiz birbirinden sevimli ve zarif ağaç temalı çocuk odası duvar dekorasyon fikirleri size ilham verecektir.

Galerimizde sizlere ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden güzel ve dekoratif ağaç temalı duvar dekorasyon örnekleri hazırladık. Yer verdiğimiz duvar dekorasyon fikirleri maliyeti oldukça düşük, evde herhangi bir uzmana gerek duyulmadan kendinizin yapacağı tarzda fikirler. Boş bir duvara uygulayabileceğiniz en güzel ve sıcak dekor fikirleri ile evinizde doğadan esintilere yer verebilirsiniz. En güzel yanı ise bu ağaç temalı duvarlar ister klasik ister modern iç mekanlar için uygundur.

FOTO GALERİ / İlham Verici Ağaç Temalı Duvar Dekor Fikirleri

İlginizi Çekebilir : Dekoratif İdeal Modern ve Sade Çalışma Masası Detay başlıklı makalemizde çalışma masası, dekoratif masalar ve ev için ideal çalışma masaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


3 Comments

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.