8 FOTOĞRAF

İKEA : İlham verici 8 Farklı Yatak Odası Fikirleri

Yatak odaları evin diğer bölümlerine göre daha fazla kişisel ve özel detayın yer aldığı alanlar, yeni günü karşıladığımız bu özel alanların gerek renk seçimleri gerekse mobilya seçimleri bu özel odaya hem tarzı yansıtabilmeli hemde bu alanı daha işlevsel ve yaratıcı bir hale getirmelidir. Bu anlamda hem farklı tarzlara hemde her bütçeye uygun yatak odası mobilyalarından faydalanabiliriz bu konuda size ilham vereceğini düşündüğümüz İKEA size hayalinizdeki yatak odasını yaratmak için birbirinden farklı tarz ve ölçülere sahip fonksiyonel ve şık gardırop, karyola, şifonyer ve komodinler, yatak odasına tarz katan yatak odası aksesuar modelleri ile ilham verici kombinasyonlar hazırlıyor..

hayalinizdeki yatak odası için 5 ipucu

hayalinizdeki yatak odası için İkea

Hayalinizdeki yatak odasını yaratın

İkea farklı tarzlara ve zevklere hitap eden birbirinden şık ve ilham verici yatak odası kombinasyonları  rahat, şık ve fonksiyonel bir oda hayali kuranlar için oldukça çekici. Görsellerde her bir kombinasyonun parçalarını İkea online satış bağlantısını ziyaret ederek yada size en yakın İkea mağazasına uğrayarak satın alabilirsiniz.  İkea yatak odalarında kullandığı mobilyaların özellikleri ve fiyatları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret etmenizi öneririz..Beyazın şıklığı ve romantizmi ile rahatlayın

2017 ikea beyaz yatak odası

2017 ikea beyaz yatak odası ( görseller: İKEA)

Rüyalarınızdaki kır evinin yatak odasında uyanın

2017 İKEA country yatak odası

2017 İKEA country yatak odası

İsveç tarzında rahatça uyuyun

2017 ikea isveç tarzı yatak odası

2017 ikea isveç tarzı yatak odası

Beyazın muhteşem uyumu ile rahatlığı yaşayın

2017 ikea yatak odaları

2017 ikea yatak odaları

Kişiliğinizi ortaya çıkaracak bir oda

2017 ikea siyah yatak odası

2017 ikea siyah yatak odası

doğal renklerle pastel tonlarının uyumu

pastel tonları ile ferah ikea yatak odası

pastel tonları ile ferah ikea yatak odası

Geleneksel tarzı sevenler için

geleneksel tarzı sevenler için

geleneksel tarzı sevenler için

Modern bir odada dinlenin

2017 ikea modern yatak odası

2017 ikea modern yatak odası

İlginizi Çekebilir : Tekzen Avize Çeşitleri ve Fiyatları 2017 başlıklı makalemizde Avize Çeşitleri ve Fiyatları, tekzen ve tekzen avize modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Web Tasarım