İhtişamın Yansıması Asortie Koltuk Takımları

Yeni yazımızda tasarımlarıyla ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken marka Asortie‘den bahsetmek istiyoruz sizlere. Asortie Mobilya ne yapar , nasıl bir markadır , hangi tasarımlarıyla dikkat çekmiştir tüm detayları yazımızda bulabilecekseniz. Asortie Mobilya , yaşam alanlarını daha zengin ve şık gösteren tasarımlarıyla oldukça dikkat çeken bir marka , öncelikle şunu belirtmekte yarar görüyoruz Asortie mobilya tüm tasarımlarında doğal ahşap kullanıyor , bu çok önemli bir detay.

Tasarımlarında ağırlıklı olarak el işçiliğini tercih eden markanın tasarımları birinci sınıf ahşap ve en kaliteli kumaşlardan üretiliyor.

Asortie ‘ yi diğer markalardan ayıran özellikler neler ?

Kendine has tarzı ve özgün tasarımlarında el oymacılığını tercih ediyor , doğal ahşap ile hazırladığı tasarımlarında zengin ve ihtişamlı bir görünüm sunuyor. Asortie Mobilya oyma sanatını mükemmel motiflerle süsleyerek klasik koltuk takımı modelleri arasında en iddalı ve görkemli tasarımlara imza atan bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

Asortie klasik koltuk takımları diğer klasik tarzlara göre daha detaylı ve zengin tasarımlarla karşımıza çıkıyor , el oyması sanatını ustalıkla yansıtan , özgün desenlerle hayatınıza şıklık katan asortie bu alanda oldukça dikkat çekiyor. Galerimizde sizler için seçtiğimiz Asortie Mobilya 2016 Koltuk Takımları ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / İhtişamın Yansıması Asortie Koltuk Takımları

İlginizi Çekebilir : Dekoratif İdeal Modern ve Sade Çalışma Masası Detay başlıklı makalemizde çalışma masası, dekoratif masalar ve ev için ideal çalışma masaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.