14 FOTOĞRAF

Gözalıcı Bir Şıklık : Josephine Kanepe Modelleri

Size ilham vereceğini düşündüğümüz evinize tarz katacak harika Josephine kanepe modelleri ve dekorasyon fikirlerine yer veriyoruz..

Geçmişten gelen bir dekorasyon klasiği olarak adlandırabileceğimiz Josephine, kullanıldığı mekana ihtişam ve gösteriş kazandıran bir tasarım. Gerek tasarımı gerekse çok özel kumaş ve desenleri ile genellikle avangard dekorasyon tarzlarını tamamlayan şık bir parça. İhtişamı ile göz kamaştıran ev dekorasyonu örneklerinde Josephine koltuk ve kanepeler yatak odalarında, giyinme odalarında ve büyük antrelerde çok şık tamamlayıcı bir dekor olarak karşımıza çıkıyor. Yazımızda bugün size ilham vereceğini düşündüğümüz evinize tarz kazandıracak harika Josephine kanepe modelleri ve dekorasyon fikirlerine yer veriyoruz..

Josephine nedir? En basit şekilde özetlersek tek kollu tasarıma sahip, dinlenme ve uzanma koltuğudur. Josephine koltuk yada kanepeler gösterişli bir yaşam tarzına mal olmuş tasarımlardır. Josephine kanepeler kullanım amacından çok dekor amaçlı tercih edilen stil sahibi mobilyalar sınıfındadır, özellikle avangard yatak odası dekorasyonları için vazgeçilmez tamamlayıcı bir tasarımdır.

josephine koltuk

Gözalıcı Bir Şıklık : Josephine Kanepe Modelleri 

Josephine koltuk ve kanepe modelleri daha çok feminen bir tarza sahiptir. Giyinme odaları ve yatak odaları için hem yardımcı bir parça hemde mekana gösteriş kazandıran şık bir tamamlayıcıdır. Josephine kanepe modelleri farklı tarzlara hitap edecek şekilde ahşap oymalı, altın varaklı yada daha modern bir stil olan Chesterfield görünümüne sahip olabiliyor.

Gözalıcı Bir Şıklık : Josephine Kanepe Modelleri

pierrecardin josephine koltuk 2017

Ayrıca bu tasarımlar arasında sağ yada sol kol tercihi yapılabilen tasarımlar buluyor, Josephine kanepeler hem modern hemde klasik dekorasyonlar için uygun bir tamamlayıcıdır. Modern dekorasyona sahip evlerde asimetrik formalara sahip, daha çok dinamik ve feminen renk seçeneklerine sahip tasarımlar tercih edilebilir.

Klasik, avangard iç mekanlarda ise Josephine kanepe modelleri başta oturma odaları olmak üzere evin giriş kısımlarında, yatak odalarında ve giyinme odalarında varaklı ve ahşap oymaları tasarımları ile ortamın ihtişamını başarılı şekilde tamamlayabiliyor.

Josephine Kanepe Modelleri

Dekorasyon klasiği: Josephine

Galerimizde birbirinden şık ve estetik  Josephine kanepe modelleri ve dekorasyon örnekleri hazırladık sizler için, Josephine koltuk dekorasyonları size evinize gösterişli bir dokunuş eklemek için ilham verecekler. Galerimizde beğendiğiniz modellerin marka ve fiyat bilgilerini öğrenmek için konu altından bize ulaşabilir ve tüm detaylara öğrenebilirsiniz.

altın varaklı ihtişamlı josephine kanepe

FOTO GALERİ / Gözalıcı Bir Şıklık : Josephine Kanepe Modelleri

İlginizi Çekebilir : Dekoratif İdeal Modern ve Sade Çalışma Masası Detay başlıklı makalemizde çalışma masası, dekoratif masalar ve ev için ideal çalışma masaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Yorumlara Gözatın

  • MERHABA , LACİVERT KUMAŞ DÖŞELİ JOSEPHIN İN 230X100 CM EBATLARINDA OLANI VAR MI ? VE FİYATI NE KADAR ÖĞRENE BİLİRMİYİM?

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.