Duvar Dekorasyonu : Çiçek Desenli Ahşap Tablolar

Evinizde boş duvarların soğuk bir etki yarattığını düşünüyorsanız birbirinden şık çiçek desenli ahşap tablolar ile duvarlarınızı renklendirebilirsiniz. Ahşap tablolar uzun yıllardır varlar ancak özellikle son yıllarda tekrar popüler bir hale geldiler. En güzel yanları ise hemen her tarz ev dekorasyonunda rahatlıkla kullanılabiliyor olmaları , çiçek desenleri gerek duvar dekorasyonu gerekse evin belirli alanlarında kullanıldığında görsel açıdan daha şık aynı zamanda sıcak bir hava katıyor iç mekan dekorasyonlarına..Yazımızda sizler için seçtiğimiz çiçek desenli tabloları bir çok ünlü ev dekorasyon üzerine satış yapan internet sitesinde rahatlıkla bulabilirsiniz , uygun fiyatları ve bol model seçenekleri ile evinize şık bir aksesuar olarak düşünebilirsiniz.

Her yaşam alanına uygun olan ahşap tablo modelleri yüzlerce farklı desen ve renk seçeneğine sahip , aynı zamanda birbirinden farklı ölçülere sahipler. Tasarımlar ahşap , aynı zamanda bir çok modelde eskitilmiş ahşap görüntüsü verilmiş yani klasik, vintage, Country ev dekorasyonları sevenler için son derece ideal tasarımlar.

FOTO GALERİ / Duvar Dekorasyonu : Çiçek Desenli Ahşap Tablolar

Yorumlara Gözatın

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.