8 FOTOĞRAF

Banyonuzu Turuncu İle Canlandırın

Turuncu için güçlü, dinamik, sıcak ve neşeli ifadelerini rahatça kullanabiliriz, eğer dekorasyonda turuncu kullanımı ile aklınızda soru işaretleri varsa yazımızın devamında sizler için seçtiğimiz turuncu banyo dekorasyon örneklerini mutlaka incelemenizi öneririz.

Cesur renkleri hepimiz severiz ancak söz konusu ev dekorasyonu olunca bu canlı ve iddalı renkleri kullanmakta çoğu zaman tereddüt ederiz. Biraz nostalji yapıp retro dekorasyonlara geri dönelim ve mekana enerji , sıcak bir hava katan renkleri inceleyelim ve karşımızda turuncu ! Bu renk tonu kullanıldığı mekana hem dinamik bir tarz hemde sıcak bir etki yaratır.

Turuncu için güçlü, dinamik, sıcak ve neşeli ifadelerini rahatça kullanabiliriz, eğer dekorasyonda turuncu kullanımı ile aklınızda soru işaretleri varsa yazımızın devamında sizler için seçtiğimiz turuncu banyo dekorasyon örneklerini mutlaka incelemenizi öneririz. Neden banyoda turuncu kullanmalıyım diyebilirsiniz, bunun bir kaç farklı crvabı var aslında. Öncelikle banyolar cesur renklerin kullanımı için son derece uygun alanlardır, evinizin diğer alanlarında bu tonları denemeye cesaretiniz yoksa banyonuzda fikir sahibi olabilirsiniz.Turuncu banyo dekorasyonu alışılmışın dışında olabilir fakat kesinlikle denemeye değer. Özellikle banyoların soğuk ve sıradan tarzını bir anda güçlü ve sıcak bir hale getirmek için turuncu kullanılabilir. Aklınıza komple turuncu bir banyo gelmesin hemen, bu tonu banyoda belli bölgelerde kullanarak’da banyonuza enerji katabilirsiniz. Banyo aksesuarları, tekstil ürünleri yada banyo fayanslarında turuncu ve tonları kullanarak riske girmeden bu cesur rengi dekorasyona dahil edebilmeniz mümkün olabilir.

Turuncu aynı zamanda bir çok renk tonu ile uyumludur, en risksiz şekilde beyaz ile kullanabilirsiniz, mat yada parlak yüzeylerde turuncu asla etkisini kaybetmeyen bir renk. Ahşap tonları ile uyumlu olduğu gibi şeffaf detaylar ile çok şık bir stil yaratabilir. Tabi her renk tonunda olduğu gibi turuncunun bir çok farklı tonu var, kayısı, şeftali tonları gibi. Daha koyu tonları ise beklenen enerjiyi vermeyebilir, bunun için seçeceğiniz turuncu tonundan emin olmalısınız.

Motive eden ve sakinleştirici etkiye sahip turuncu banyonun enerjisini yükseltmek için doğru bir renk tonu olabilir, banyonun tarzına bir kaç farklı tonu bir arada kullanılabilir.

retro tarzı ev dekorasyonu

Retro Sevenler İçin Dekorasyon İpuçları

Gelişen teknolojiler dekorasyon alanında karşımıza bir çok yeniliği beraberinde getiriyor, yaşam alanlarında yenilikçi ve fonksiyonel tasarımların öne çıktığı bir dönemi...

Galerimizde size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden güzel ve dinamik turuncu banyo dekorasyon örnekleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

FOTO GALERİ / Banyonuzu Turuncu İle Canlandırın

İlginizi Çekebilir : Banyoların Vazgeçilmezleri : Çok Amaçlı Banyo Dolabı 2018 başlıklı makalemizde çok amaçl banyo dolabı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.
Web Tasarım