15 FOTOĞRAF

2018 Mondi Oturma Grubu Modelleri İnceleme

2018 Mondi oturma grubu modelleri ile siz de evinizin odalarını modern bir tarzda dekore edebilirsiniz. Koltuk takımları, berjerler, kanepe takımları, köşe takımları ile birçok alternatif model ile beğeninize sunulan Mondi oturma grubu modellerinde size uygun bir çeşit mutlaka vardır.

2018 Mondi oturma grubu modelleri arasında koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları ve berjerler dikkat çeken yenilikleri ile müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Ülkemizin mobilya sektöründeki lider kuruluşlarından olan Mondi firması aynı zamanda yurt dışı ihracatı ile pazarını altmışa yakın ülkeye ulaştırmaktadır. Bu senenin trend ürünlerinin de olduğu Mondi oturma grubu modelleri arasında yeni çeşitlerin dikkat çekici özellikleri de bulunmaktadır. Bu özelliklerin malzeme kalitesinden taviz verilmeden sunulması da bu oturma gruplarının seçiminde önemli bir yere sahiptir.

Mondi Cansas Koltuk Takımı

Modern bir salon oluşturmak isteyenler için 2018 Mondi oturma grubu modelleri arasında yer alan Cansas koltuk takımı sizin için oldukça şık bir alternatif olacaktır. Cansas koltuk takımının en belirgin özelliği chester tarzında koltuklara sahip olmasıdır. Bu koltuklar için tasarlanmış kumaş alternatifleri de bulunmaktadır. Dilerseniz nubuk dilerseniz de kadife kumaşlarla üretilmiş koltuk ünitelerine sahip olabilirsiniz. Yüksek ayaklara sahip olması ile temizliğin kolaylıkla yapılabilmesi de mümkündür. Cansas koltuk takımında koltuk kollarının minimal bir tasarıma sahip olması, salon içindeki alan kullanımını da verimli kılmaktadır. Berjerler ile oluşturulan farklı renk kombinlerinin kırlentler yardımıyla düzenlenmesi de zarif bir ahenk oluşturmuştur.

Mondi Cansas Koltuk Takımı ve Yemek Odası

Mondi Cansas Koltuk Takımı ve Yemek Odası

Mondi Ritim Maksi Takım

Oturma odasında kanepe takımlarının rahat ve fonksiyonel kullanımını isteyen müşteriler için tasarlanmış Ritim maksi takım ile 2018 Mondi oturma grubu modelleri zengin bir detay anlayışı yakalamıştır. Deri detaylı kumaşların tercih edilmesi sayesinde istenilen dekoratif başarı da elde edilmiştir. Kanepe renkleri bu yılın aranan renkleri arasında farklı alternatifleri ile sunulmaktadır. Temizliği kolaylaştıran yüksek ayak kullanımının da bu kanepe takımını seçmenizdeki önemli tercihlerden biri olabilir. Zero wall teknolojisine sahip kanepe açılma mekanizması ile kanepenizi yerinden oynatmadan tek hareketle yatak haline getirebilirsiniz. Aynı zamanda sandık bölümüyle eşya muhafazasının da bulunması fonksiyonelliğinin üst düzey tasarlandığının göstergesidir.

Mondi Ritim Maksi Takım

Mondi Ritim Maksi Takım

Mondi Karlena Köşe Takımı 

Hem modern hem de fonksiyonel bir köşe takımına sahip olmak istiyorsanız 2018 Mondi oturma grubu modelleri arasında yer alan Karlena köşe takımını mutlaka görmelisiniz. Bu köşe takımının modern çizgilerinin geometrik desen anlayışı ile oluşturulduğunu ifade etmeliyiz. Bu geometrik anlayış küt koltuk kolları ile kumaş desenlerinde kendini oldukça belirgin bir şekilde ortaya koymaktadır. Sağa ya da sola konumlandırılabilen özelliği sayesinde her salon ya da oturma odası için kolaylıkla dizayn edilebilmektedir. Fonksiyonelliği modernite ile birleştiren bu köşe takımında yatak olma özelliği, geniş ve rahat bir kullanım şansı da sunmaktadır.

Mondi Karlena Köşe Takımı

Mondi Karlena Köşe Takımı

Mondi Lorenz Koltuk Takımı 

Avangart bir tarz ile salon döşemesi gerçekleştirmek isteyenler için Lorenz koltuk takımı, 2018 Mondi oturma grubu çeşitleri arasında önemli bir yere sahiptir. Sade renklere sahip olmasına rağmen kırlentler vasıtasıyla derin ve şık desen kombinasyonu da üreten bu takımda sırt kısmının süngerle kaplanmış olması konfor açısından yeterli tatmini oluşturmaktadır. Sandık olabilme özelliğine sahip olması sayesinde fonksiyonelliği de üst düzeye taşıyan Lorenz koltuk takımının temizleme kolaylığı sunan kumaş çeşidine de sahip olduğunu ifade etmeliyiz. Zero wall özelliği bu koltuk takımına da uygulanmıştır. Bu sayede misafirleriniz için çok daha konforlu ve şık yatak alanları oluşturulmaktadır.

Mondi Lorenz Koltuk Takımı

Mondi Lorenz Koltuk Takımı

Berjerler, sadece takım içerisindeki etkili ünitelerden biri değil aynı zamanda tek başına da fonksiyonel ve şık bir kullanım imkanı sağlayan ürünlerdir. 2018 Mondi oturma grubu modelleri arasındaki berjer kullanımı için renkler ve desenler çoğunlukla diğer mobilya grubundan farklı olarak tasarlanmaktadır. Bu tasarımda özellikle kumaş renklerinin düz olanları hemen hemen her mobilya aksesuar uygulaması ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yüksek ayaklarının diğer mobilyalara göre daha uzun olması berjerin farklı bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

FOTO GALERİ / 2018 Mondi Oturma Grubu Modelleri İnceleme

İlginizi Çekebilir : 2019 Perde Modelleri, Perde Modası ve Dikkat Çekenler başlıklı makalemizde 2018 perde modelleri ve 2019 perde modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Yorumlara Gözatın

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.