10 FOTOĞRAF

2018 İstikbal Oturma Grubu Modelleri Ve İncelemesi

2018 İstikbal oturma grubu modelleri ile hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Siz de yeni bir ev kuruyorsanız ya da eski mobilyalarınızdan sıkılmışsanız istikbal oturma grubu modellerinin yenilikleri ile tanışmalısınız.

2018 istikbal oturma grubu modelleri ile geçen yılların dekoratif güzellikleri bu yıl da sürdürüleceğe benziyor. Bu yıl İstikbal oturma grubu modelleri arasında yeni tasarlanan konseptlerin  de olduğunu belirtmek isteriz. Bu modellerin tasarımında İstikbal grubu müşteri isteklerini ve trendleri baz alarak dekorasyon ve tasarım gerçekleştirmiştir. Temelde kanepe takımları, koltuk takımları, köşe takımları, klasik takımlar, televizyon koltukları ve berjerlerden oluşan istikbal oturma grubu modelleri içinde bu grupların da ayrı ayrı modellere sahip olduğunu ifade etmeliyiz.

Oturma grubu alımı öncesinde alacağınız oturma grubunun ebatlarını mutlaka öğrenmelisiniz. Bu ebatları dekorasyon uygulama mekanınızdaki ölçüler ile karşılaştırıp insan trafiği, diğer dekorasyon ürünleri ile oluşabilecek alan vb. değerlendirmeleri yapıp kararınızı vermelisiniz. Aksi halde çok dar mekanlarda ve sıkışık mobilyalarla dekorasyon uygulaması yapmaya kalkarsınız ki bu da hiçbir zaman pozitif bir sonuç alamayacağınız anlamına gelir.

2018 İstikbal oturma grubu modelleri seçiminde doğru grubu seçmek de önemlidir. Salon için kanepe takımı çok da şık durmayacak bir dekorasyon uygulaması olur. Aynı şekilde oturma odasında koltuk takımının olması verimliliği ve dekoratif güzelliği düşürmektedir. Bu temel kurallara riayet edildikten sonra renk ve model seçimi gerçekleştirilmelidir.

Alfemo Loft Köşe Takımı

Alfemo Köşe Takımları 2018 Yılı İnceleme

2018 yılı, köşe takımları açısından farklı modellerin gün yüzüne çıkacağı bir yıl olacağa benziyor Mobilya sektörünün önemli kuruluşlarından biri olan Alfemo...

Chester tarzı ile salon dekorasyonu gerçekleştirmek isteyenler için 2018 İstikbal oturma grubu modelleri arasında yer alan Vigo koltuk takımı oldukça nitelikli dekoratif alanlar vadetmektedir. Vigo koltuk takımının en belirgin özelliklerinden biri kopitone kumaş kullanımıdır. Bu kumaş özellikle kol bölümünde ve kasa altı bölümde uygulanarak şık bir duruş hedeflenmiştir. Ürünün aynı zamanda yatak olabilme özelliğine sahip olması da fonksiyonellik açısından dikkat değer bir artı anlamına gelmektedir. Bayanların temizlik için tercih ettiği yüksek ayaklara sahip Vigo koltuk takımının kırlent kumaş ve desenleri de salon dekorasyonunda kullanılabilecek ahenk için oldukça güzel fırsatlar sunmaktadır. Vigo koltuk takımı içerisinde yer alan berjer ile etkili bir dekorasyon da sağlanmaktadır. Bu berjerin farklı bir renge sahip olması salon içindeki enerjinin artmasını da sağlamıştır.

İstikbal Vigo Koltuk Takımı

İstikbal Vigo Koltuk Takımı

2018 İstikbal Oturma Grubu Modelleri ve Özellikleri

Rahatına düşkün kimselerin oldukça beğenisini kazanacak gibi duran 2018 İstikbal oturma grubu modelleri arasındaki Pekin koltuk takımı yumuşak bir kumaş dokusuna da sahiptir. Bu koltuk takımının en belirgin özelliği relaks konum özelliğine sahip olmasıdır. Bu konum sayesinde istenildiğinde çok pratik olarak koltuk takımı üniteleri oturma pozisyonları değiştirilerek üst düzey bir konfora sahip olabilmektedir. Pekin koltuk takımı bir adet üçlü koltuk, bir adet, ikili koltuk ve bir adet de tekli koltuk olarak satışa sunulmuştur. Müşteriler dilerse takımı modüler olarak da satın alabilme şansına sahiptir.

İstikbal Pekin Koltuk Takımı

İstikbal Pekin Koltuk Takımı

Ronin kanepe takımı, 2018 İstikbal oturma grubu modelleri arasındaki yeni ürünlerden biridir. Bu kanepe takımında iki renk kullanılarak dekorasyon açısından önemli bir artı sağlanmıştır. Sade ve modern hatlara sahip bu kanepe takımında üçlü ve ikili kanepeleri berjer ile kombinleyerek kullanabilirsiniz. Berjerin krem rengi, üçlü ve ikili kanepelerdeki lacivert renk ile modern bir uyum sağlamıştır.  Ronin kanepe takımında silinebilir kumaş, sandık fonksiyonu, yatak olma özelliği ve yumuşak kumaş dokusu standart olarak sunulmaktadır. Çiçek desenli kırlentler kanepe takımının sade havasına enerji de katmaktadır.

İstikbal Ronin Kanepe Takımı

İstikbal Ronin Kanepe Takımı

2018 İstikbal oturma grubu modelleri içerisinde değerlendirilen yeniliklerden biri de köşe takımlarında bulunmaktadır. Yeni bir köşe takımı tasarımı ile üretilen Sole köşe takımında uzanmalı özelliği ile sade ve fonksiyonel bir dizayn ortaya konulmuştur. Kırmızı rengin tonu, tek düğmeli kumaş deseni ile oluşturduğu güçlü ahenk, mekanın dekorasyonuna pozitif katkı sunmaktadır. Sole köşe takımının silinebilir kumaşa sahip olması ve sandık fonksiyonu da ayrıcalıklı niteliklerinden bazılarıdır.

İstikbal Sole Köşe Takımı

İstikbal Sole Köşe Takımı

FOTO GALERİ / 2018 İstikbal Oturma Grubu Modelleri Ve İncelemesi

İlginizi Çekebilir : 2019 Perde Modelleri, Perde Modası ve Dikkat Çekenler başlıklı makalemizde 2018 perde modelleri ve 2019 perde modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


Yorumlara Gözatın

İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.