2018 Gri Sarı Koltuk Takımlarında Öne Çıkanlar

2018 gri sarı koltuk takımı modellerinde de fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada göreceğiz. 2018 gri sarı koltuk takımları için belirleyici ögenin özellikle renk tonlarında olduğunu gözlemlemekteyiz. Gri renk koltuk kombinasyonları ile siz de şık oturma alanlarına sahip olabilirsiniz.

2018 gri sarı koltuk takımı modellerinde de fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada göreceğiz. 2018 gri sarı koltuk takımları için belirleyici ögenin özellikle renk tonlarında olduğunu gözlemlemekteyiz. Bu renk tonlarındaki değişkenlikten yola çıkarak tasarlanmış ürünlerde dekoratif kalitenin yakalanması da oldukça kolay olmaktadır. Renklerin dekorasyondaki ağırlığı oldukça fazladır. Özellikle gri renk koltuk kombinasyonları için sarının kullanılması da mekanın nötr renginin algısını ortadan kaldırmada nitelikli ve başarılı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Vivense Hazal Koltuk Takımı

Koltuk takımı içerisindeki kapitoneli kumaş kullanımının da dekorasyon niteliğine katkı sunduğunu ifade etmeliyiz. 2018 gri sarı koltuk takımı modellerinde kullanılan kapitone kumaşın Vivense Hazal koltuk takımı için sırt kumaşları ile sınırlı tutulması koltuk takımının diğer bölgelerinin sadelik katkısını da artırmıştır. 2017 yılında olduğu gibi koltuk takımlarının yerden yüksek ayak tercihlerinin 2018 yılı için modellere göre farklılık arz edeceğini de belirtmeliyiz. Gri sarı koltuk takımları için düşünülmüş ayak detaylarındaki ahşap hammaddenin kıvrımlı yapısı yumuşak bir duruş katkısı sunmaktadır.

Vivense Couple Koltuk Takımı

2018 yılı gri sarı koltuk takımı için tercih edeceğiniz modellerden olan Vivense Couple koltuk takımındaki uyumun sadece renk ile sağlanmadığını koltuk kıvrımlarının da etkili bir ahenk yarattığını gözlemliyoruz. Özellikle berjer ile koltuk uyumunun renklerle sağlanmasının yanında yaslanma bölümlerindeki dekoratif detayda bu uyuma katkı sunmaktadır. Koltuk ayaklarının gövde ile bütünsel bir form oluşturacak şekilde dizayn edilmesi ve ince ayak yapısı koltuğun dekoratif duruş kalitesini artırmaktadır.

Muzaffer Mobilya Vetro Koltuk Takımı

Hardal sarısı ile gri rengin koltuk takımı için bir araya gelmesi ile oluşturulmuş bu modelde rengin dışında tasarımın da farklı olduğunu gözlemliyoruz. 2018 gri sarı koltuk takımı modelleri arasında adından sıklıkla söz ettirecek bu modelin konfor ve dekoratif verimliliğinin ön planda tutulması da takımın diğer özelliğini oluşturmaktadır.

Mondi Cansas Koltuk Takımı ve Yemek Odası

2018 Mondi Oturma Grubu Modelleri İnceleme

2018 Mondi oturma grubu modelleri arasında koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları ve berjerler dikkat çeken yenilikleri ile müşterilerinin beğenisine sunulmuştur...

2018 Gri Sarı Koltuk Takımı Modelleri

2018 gri sarı koltuk takımı modelleri için seçeceğiniz kumaş alternatiflerinin avantajlarını da göz önünde bulundurarak bir karar vermelisiniz. Leke tutmayan, silinebilir, sıvı geçirmeyen kumaş özellikleri ile oldukça konforlu ve şık bir takım vadeden firmaların tercih edilmesi halinde istenilen dekorasyon nitelikleri de elde edilebilir.

Muzaffer Mobilya Avensis Köşe Koltuk

2018 gri sarı koltuk modelleri sadece koltuk takımları olarak üretilmemektedir. Aynı zamanda köşe takımları da sarı ve gri renk kombinasyonları ile üretilebilmektedir. Gri renk koltuk kombinasyonları ya da sarı renk koltuk kombinasyonları için kırlentler önemli bir dekoratif aksesuar olarak görev yapmaktadır. Uyum sağlama amaçlı köşe takımlarının kolçak bölümleri de gri ya da sarı renk alternatifleri ile üretilebilir.

İstikbal Elizya Deluxe Takım

İstikbal firmasının müşteri istekleri doğrultusunda ürettiği yüksek ayaklı bu koltuk takımı, klasik severler için iyi bir alternatiftir. Düğme çektirmeli sırt sünger kumaşı ile şık bir duruşun yakalandığı bu koltuk takımında, koltukların yan bölümlerinde kullanılan geometrik kumaş deseni de dekoratif duruşa katkı sunmaktadır. Tekli koltukların yuvarlak hatlara sahip kenar bölümleri gri sarı koltuk takımı için yumuşak bir detay sağlamaktadır.

İpek Mobilya West Koltuk Takımı

İpek mobilya firmasının ürettiği West koltuk takımı 2018 gri sarı koltuk takımı modelleri içinde rahatlığı ön planda tutan bir özelliğe sahiptir. Geniş kolçaklara sahip koltuklardaki düğme çektirmeli kumaşın sırt ve kolçak bölümünde ortak olarak kullanılması sayesinde dekoratif bir bütünlük elde edilmiştir. Gri renk koltukların dizaynında tercih edilen keskin geometrik çizgiler berjerde kullanılan yumuşak hatlarla dengelenmiştir. Gerek koltukta gerekse berjerde kullanılan eğimli ayakların ahenk sağlaması yanında berjerin yüksek ayağı ile de dizayn farklılığı ortaya konulmuştur.

İlginizi Çekebilir : 2019 Perde Modelleri, Perde Modası ve Dikkat Çekenler başlıklı makalemizde 2018 perde modelleri ve 2019 perde modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.