16 FOTOĞRAF

2018 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri İnceleme

2018 Doğtaş oturma grubu modelleri arasında koltuk takımları ve köşe takımları oldukça önemli bir yere sahiptir. Bunun yanında bu takımların modüler olarak da satın alınabileceğini ifade etmeliyiz. Ayrıca Doğtaş berjer modelleri de birbirinden ilginç çeşitleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

2018 Doğtaş oturma grubu modelleri için salon başlığı atında incelemelerde bulunacağız. Doğtaş firması yaşam alanlarına ait mobilya üretiminde oturma grubu modellerini salon kategorisi içerisinde değerlendirmektedir. Kaliteli iskelet yapısı ve bol renk seçeneği ile bu yıl da Doğtaş mobilyanın oturma grubu çeşitleri arasında iddialı modellere yer verdiğini söyleyebiliriz. Köşe modülleri, köşe takımları, yataklı koltuklar, berjerler, koltuk takımları, üçlü, ikili, tekli koltuklar ile oldukça geniş bir yelpazede üretim yapan Doğtaş firmasının fonksiyonel ve şık kullanıma sahip üniteleri sayesinde modern ve klasik çizgileri ile müşterileri için tercih seçenekleri sunmaktadır.

Mondi Cansas Koltuk Takımı ve Yemek Odası

2018 Mondi Oturma Grubu Modelleri İnceleme

2018 Mondi oturma grubu modelleri arasında koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları ve berjerler dikkat çeken yenilikleri ile müşterilerinin beğenisine sunulmuştur...

Doğtaş Bolton Koltuk Takımı

2018 Doğtaş oturma grubu modelleri arasında chester tarzının belirgin çizgilerine sahip Bolton koltuk takımı ile geniş salonlarınız konforu ve dekoratif zarafeti yakalayacak. Chester tarzının önemli ölçütlerinden olan geniş kolçak ve kapitone kumaş niteliklerini bu koltuk takımında da fazlasıyla görmekteyiz. Kapitone kumaşın kolçaklarda da kullanılması ile şık bir tasarım ortaya konulmuştur. Ekru rengi ile oluşturulmuş bu koltuk takımında ferah bir hava, bu renk seçeneği ile yakalanmıştır. Sade bir renk olmasına rağmen desenli berjerler sayesinde ortama enerji verebilecek niteliklere de kavuşan Bolton koltuk takımının ceviz ya da ekru renkli ayakları da dikkat çekici zarafete sahiptir. Berjer ile aynı desenli kumaştan oluşturulmuş kırlentler sayesinde takım bütünlüğü de yakalanmıştır.

2018 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri

Doğtaş Bolton Koltuk Takımı

Doğtaş Gold Koltuk Takımı

Oturma odanızda minimalist çizgilere sahip bir oturma grubu isteğiniz varsa 2018 Doğtaş oturma grubu modelleri arasında yer alan Gold koltuk takımını mutlaka listenize alıp değerlendirmelisiniz. Bu koltuk takımının lacivert ve gri rengin harmanlanması ile sade bir çizgiye sahip görünümü oldukça uyumlu seçilmiştir. Yüksek ayakların koltuk altlarındaki perdeler ile birleştirilmesi ile şık bir görünüm elde edilmiştir. Parlak ve keten dokulu kumaş, sadeliğe dinamizm katmaktadır. Ayakların kolçaklar ile yaptığı hafif açı da koltuk duruşunda mükemmel bir uyum yakalanmasını sağlamıştır. Düğme çektirmelerin koltukların yan bölümündeki kumaşlarda uygulanması sayesinde toplam takım uyumu yakalanmaya çalışılmıştır. Perde ve diğer aksesuarların uyumunu kolaylaştıran desenli kırlentler de takımın önemli tamamlayıcısı konumundadır.

2018 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri

Doğtaş Koltuk Takımı

Doğtaş Mayer Köşe Takımı

Her yıl ürün koleksiyonuna yeni modelleri dahil eden firmanın 2018 Doğtaş oturma grubu modelleri arasındaki yeniliklerinden biri de köşe takımları için tasarlanmıştır. Mayer köşe takımı, birbirinden bağımsız ünitelere sahiptir. Bu üniteler sayesinde gerek dar mekanlarda gerekse geniş mekanlarda farklı kombinasyonlar ile kullanılabilmektedir. Gri rengin baskın olarak kullanıldığı Mayer köşe takımında fonksiyonelliğin de ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ince kolçak yapısı dar mekanlardaki kullanım verimliliğini artırmaktadır.

2018 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri

Doğtaş Mayer Köşe TAkımı

Doğtaş Porto Köşe Takımı

Modernitenin salon içerisindeki çizgilerini sağlayan en belirgin unsur oturma gruplarıdır. Eğer dar bir salona sahipseniz Porto köşe takımı, alanı değerlendirmede size oldukça güzel fırsatlar sunacaktır. Aynı zamanda modern çizgilere sahip bu köşe takımında sağ ya da sol bölüme entegre edilmiş köşe modülünü kullanabilirsiniz. 2018 Doğtaş oturma grubu modelleri arasında konforu ön planda tutan bu köşe takımının rahatına düşkün müşteriler tarafından daha çok tercih edileceğini de belirtmek isteriz.

2018 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri

Doğtaş Porto Köşe Takımı

Koltuk takımlarından bağımsız olarak satın alabileceğiniz berjer modellerinin de birbirinden farklı çeşitleri ile 2018 Doğtaş oturma grubu modelleri arasında yer aldığını söylemek isteriz. Berjerler gerek yüksek ayak yapısı gerek oturma alanının farklı tasarlanması ile mutlaka denenerek alınması gereken mobilya üniteleri arasında yer almaktadır. Oturma rahatlığı, yumuşak ya da sert sırt bölgesi süngerleri, kumaş ve renk seçimi gibi alternatiflerin çok olduğu Doğtaş berjer modelleri ile konforun ve estetiğin bir araya gelmiş halini göreceksiniz. Seçiminiz yaparken kullanacağınız odadaki diğer mobilya aksesuarların renk ve desenlerini de hesaba katmayı unutmayın.

FOTO GALERİ / 2018 Doğtaş Oturma Grubu Modelleri İnceleme

İlginizi Çekebilir : 2019 Perde Modelleri, Perde Modası ve Dikkat Çekenler başlıklı makalemizde 2018 perde modelleri ve 2019 perde modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.