20 FOTOĞRAF

20 Stil Sahibi Chesterfield Köşe Koltuk

İlk bakışta göze çarpan ağır klasik tasarım sizi korkutmasın, canlı ve parlak renklerin yanı sıra sakin bir tarz isteyenler için özel pastel renkli Chesterfield Köşe Koltuk tasarımları her tarza ve beğeniye rahatlıkla karşılık verebilecek dinamik bir tasarıma sahip.

Modası geçmeyen mobilyalar olarak adlandırabileceğimiz Chester tasarımları bir çok farklı tarzda yaşam alanlarına hava katan mobilyalar, Chesterfield köşe takımları, dinlenme ve josefin gibi farklı konseptlere sahipler. Yaşam alanlarına etkisini kolayca yansıtabilen ve en üst düzeyde şıklığı yansıtan Chesterfield mobilyalar  ile size farklı stillerde dekorasyon fikirleri verecek olan galerimizde ilham verici iç mekan örnekleri sizleri bekliyor..

Kaliteyi ve şıklığı yansıtan stil sahibi mobilyalar arasında 200 yıllık geçmişe sahip Chesterfield Koltuk tasarımları avangard, country, modern , klasik ve neo klasik ev dekorasyon tarzlarında çok uzun yıllardır yaşam alanlarına kalite katan ve dikkat çekici mobilyalar.  Chesterfield Koltuk ve koltuk takımları hem ev dekorasyonuna hemde ofis için tercih edilebilecek  tarz sahibi tasarımlar. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki Chesterfield Koltuk takımlarının farklı bir beğeni kitlesi bulunuyor, dekorasyonda şıklıktan ve kaliteden ödün vermeyen ve rahatına düşkün kişilerin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alıyorlar.

Chesterfield Koltuk modelleri günümüzde bir çok farklı tarzda karşımıza çıkabiliyor, avangard ve klasik çizgilerin yanı sıra, daha modern ve canlı parlak renklere sahip tasarımlar modern dekorasyonlara farklı bir hava kazandırıyor. Özellikle deri Chesterfield Koltuk modelleri stil sahibi ofislerde ve diğer iç mekanlara çok yakışan ve tarz katan şıklığa sahipler.

chester köşe koltuk 2017

Günümüzde bu şık koltuk takımlarında bir çok farklı kumaş seçeneğini rahatlıkla görebiliyoruz, daha çok Chesterfield Koltuk modelleri arasında daha rahat ve şık bir görünüm sunan saten kumaşlar genelde daha fazla ilgi gören kumaşlar arasındalar. Kapitoneli koltuk takımları genelde temizlik açısından düşündürücü olsa’da, tasarımın ve kumaşın eşsiz şıklığı bu detayın önemini kaybetmesinde etken diyebiliriz.

İlk bakışta rahatlıkla kendini hissettiren ağır klasik tasarım sizi korkutmasın, canlı ve parlak renklerin yanı sıra sakin bir tarz isteyenler için özel pastel renkli Chesterfield Koltuk tasarımları  her tarza ve beğeniye rahatlıkla karşılık verebilecek dinamik bir tasarımdır. Özel renk seçeneklerine sahip olan kapitoneli koltuk takımları ve kapitoneli kanape modelleri ile renkli ve enerjik bir yaşam alanı dekore edebilirsiniz.

chester köşe koltuklar 2017

Chesterfield Koltuk ve kanepe seçimi yaparken yaşam alanınızda yer diğer mobilyaların ve genel renk dağılımına uygun tarzda kumaşlar seçmenizde yarar var, daha ayrıntıya girecek olursak klasik avangard iç mekanlarda deri tasarımlar ve koyu renkler ile dekorasyonda bütünlük ve uyum sağlanabilir, parlak ve canlı renklere sahip kumaşlar ile daha dinamik ve enerjik yaşam alanları rahatlıkla oluşturulabilir.

Chester koltuk takımları tasarımı gereği ustalık gerektiren mobilyalar sınıfına girerler, gerek döşemesi gerek tasarımda kullanılan döşeme raptiyeleri, düğmeler ve dolgusu Chesterfield Koltuk üretiminde belli bir ustalığa erişilmesi gerekir.

modern chesterfield köşe takımları 2017

Chesterfield Koltuk imalatı gerçek anlamda ustalık ve büyük emek gerektirir, bu anlamda bu tasarımlara sahip olmak istiyorsanız detaylı bir araştırma yapmadan hemen karar vermemelisiniz. Kullanılan malzemenin kalitesi ve dayanıklı iskelet ve özellikle kaliteli kumaş ve kaliteli kumaş kaplamaya sahip Chesterfield Koltuk modelleri çok uzun yıllar yaşam alanlarınızın tarzını belirleyecektir.

FOTO GALERİ / 20 Stil Sahibi Chesterfield Köşe Koltuk

İlginizi Çekebilir : Dekoratif İdeal Modern ve Sade Çalışma Masası Detay başlıklı makalemizde çalışma masası, dekoratif masalar ve ev için ideal çalışma masaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


İlgili Yorumlar

İlham Veren Ev Dekorasyon Fikirleri ! Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.